Vyhodnocení anket

27. prosince 2012 v 13:35 | TsuchiKim |  co se jinam nevešlo
Jásejte čtenáři a čtenářky, znovu se vám hlásím ze své pozice za počítačem.
Víte, co mě napadá? Zda můj blog stále ještě někoho zajímá. Statistiky pořád nejedou, a tak se můžu spolehnout jen na TOPLIST a ten hlásí, že ano. A podle další statistiky mě již navšívilo cca 14 600 lidí, nebo spíš ze 14 600 počítačů se sem někdo podíval. Ale nikdo nekomentuje a jak mám pak poznat, zda to má stále cenu? No možná je taky velká chyba na mé straně, neboť článků zrovna není valná úroda, co si budeme namlouvat.
A jelikož jsem hledala nějakou inspiraci, náhodně jsem zabrousila na ankety. A jak jsem si to tak procházela, napadlo mě, jací jsou čtenáři podle nich?1. Jste otaku.

Na otázku Anime...

jsem šílený anime otaku ^^24
mám rád/a7
já přímo to nesleduju/nevadí mi1
nesnáším to1
je to kravina1

z této ankety vyplývá, že většina hlasujících jsou otaku lidičci, což mi potvrzuje i další anketa Myslíte si, že jste otaku?

na 100 %33
anime/mangy určitě19
v mírné formě ano6
ano, ale ne na anime/mangu3
nemyslím si1
vůbec0


2. Chcete tu všecho.
Čistě ze zájmu jsem se zeptala, co byste tu chtěli, no původně jsem si myslela, že mi to nějak pomůže na co se více zaměřit, ale podle všeho, chcete všechno, nebo že se na to mám vykašlat, což bylo až překvapivě vysoké číslo. (fňuk)

více mých keců (jako například jak jsem dneska zakopla, podařila se mi písemka atd.)92
obrázky91
recenze85
představení postav83
nějaké školní věci (třeba referáty)92
něco víc z Japonska92
něco jiného (napište prosím do komentářů)80
nic, vykašli se na to97

3. Milujete yaoi
S tímto souviselo hlavně téma týdne homosexualita a yaoi.

Máš ráda yaoi?

ano, jsem velkou yaoistkou122
ano, ráda to sleduju, ale dokážu bez toho žít32
ano, ale preferuju spíš shonen-ai25
nevadí mi to/občas se na to podívám16
ne, nemám to ráda14
ještě jsem ho nezkoušela9

A navíc je drtivá většina spíše uke. Ani se tomu moc nedivím, je lepší a jednodušší nechat všechno na tom druhém.

uke nebo seme
uke184
seme82
obojí
96

4. Já jsem holka!
Předcházející bod není až tak překvapivý, když se podívám na ještě jednu anketu. Z té se dá krásně zjistit, že většina mých náhodných zbloudilých jsou holky. Takže vysoké číslo už yaoi není překvapivé.

Jsi holka nebo kluk?
holka25
kluk2
obojí5

5. Chci yaoi, nebo všechno.
Ještě tu byla jedna otázka, jakému žánru fandíte. Opět vede yaoi (nebo snad yuri?) a v těsném závěsu ho následuje od každého trochu.

bojové8
romantika3
kouzelné3
vědecké1
horor0
(hodně) krvavé2
psychologické1
shonen-ai/shojo-ai6
yaoi/yuri18
hentai3
od každého trochu11
nekoukám se na to (v tom případě, proč jste tu? :-))0Takže, jak jsem zjistila z anket, moji čtenáři (opravdu mám právo vás tak nazývat?) jsou převážně šílené otaku holky s yaoi mravy, které by tu chtěly úplně všechno. No jo, není ten život krásný a jednoduchý? :D

Mějte se a mějte
TsuchiKim :-*
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Rin Bai Bear Rin Bai Bear | Web | 28. prosince 2012 v 15:16 | Reagovat

Hezky si to odvodila :D.. Skoda ze jsem na tento blog nenarazila driv, bych taky zahlasovala, ale asi by to nic nezmenilo :DD

2 Rin Bai Bear Rin Bai Bear | Web | 28. prosince 2012 v 17:24 | Reagovat

Jo jo.. Bezkonkureční Banzuke, na tm jsem byla přilepená každý večer před 2 roky :D. Vždy, když tam byl nějaký američan tak já "spadni~!" nebo "To nedáš!!" :D.. Prostě zábavný.. Taky bych si to někdy zkusila ^^".
A 1Liter Of Tears je skvělé dorama.. Viděla jsem to, už před delší dobou, ale pořád si an to pamatuju. Na konci jsem u toho řvala jako malá. A navíc když ZASE je to podle skutečnosti. Této doramě je podobná Miporin no Ekubo. Je to o malé holčičce, která má taky jakousi nemoc a taky zemře. Ikdyž ona nepsala deník jako Aya, ale zato kreslila pohlednice. Taky je to podle toho jak se to stalo.. Pak z toho byla galerie v Japonsku. A ty deníky (1 liter of tears) byli vydány po její smrti. Jsem si četla celý příběh o té holce, které to měla tak podle čeho bylo udělané to dorama.

3 Rin Bai Bear Rin Bai Bear | Web | 28. prosince 2012 v 18:01 | Reagovat

On tam byl čech? O_o".. *Udiveně zírá*, tak ten asi neviděla já x"D.. ale těch američanů tam bývý poměrně dost.. Ale asi víc jich bývá v tom Ninja Factor.
A Koizora.. Ano Hiro (Seto Koji), tak sladký~.. Taky u toho řvu, ale musím se na to dívat pořád dokola, především když tam je ten HIRO~!! *-*..

4 Rin Bai Bear Rin Bai Bear | Web | 28. prosince 2012 v 18:18 | Reagovat

Atashinchi no danshi.. Hmm.. Ano viděla! Naprosto si vybuju scénu na konci filmu jak nějak zistili pravdu (alespon myslím, že to bylo v té části) a Seto se tam robrečela řekl "I don't cry!" :D..
A jak to tak vypadá tak asi vážně jsme viděli stejné dorami :D.. Hm.. viděla si film Kokuhaku? Nebo My darling is foreigner? ^^

5 Rin Bai Bear Rin Bai Bear | Web | 28. prosince 2012 v 18:31 | Reagovat

Jop ChicaXChica :D.. A děkuju za doporučení.. Napíšu si to na svůj seznam dorama filmů :D.. Tak sand se najde čas :D.. Jsem totiž našla lísteček se seznamem doram a jejich tam více jak 20 :D.. Takže mám co dělat ^^"..

6 Rin Bai Bear Rin Bai Bear | Web | 28. prosince 2012 v 18:39 | Reagovat

Asi tak :D. Máme to stejně.. A když si ještě představím, že jsem objevila stránku, na kterou jsou se chodívala dívat co je nového a na jaké filmy se podívat.. Jsem tamš la azse po x té době (Asi po půl roce) a přibylo jich tam zase nespočet :D.. → http://www.dramadownload.net/

7 Rin Bai Bear Rin Bai Bear | Web | 29. prosince 2012 v 20:15 | Reagovat

Tak má angličtina taky není nic moc, ale nějak se spolíhám na to, že to pochopím z videa a pak většinou tomu rozumím z japonštiny a proto se moc nemůžu dívat na korejské, taiwanské a čínské dorami (filmy) :D.. To pak mám problém :)..
Jop! tu stránku znám, byla jsme tam zaregistrovaná, ale nějak jsem zapoměla na jaký e-mail jsem se tam zaregistrovala a na jméno si nevzpomenu už vubec :D.. Jsem se tam zaregistrovala znova, ale neposlali mi ten email :( ani když jsme to pak několikrát zkoušela.. Takže mi to je k ničemu.. mm..

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama