L

16. prosince 2009 v 11:30 | TsuchiKim |  představujeme postavy...
Ohayo,
tak vám postupně představím některé postavy z anime, které jsem viděla. Pokud byste chtěli abych něco napsala o nějaké postavě, tak mi to napište do komentářů.
Začneme slavným detektivem L ze Zápisníku smrti:
Světoznámý detektiv L, nebo také přezdívaný Ryuuzaki, anebo jak se při prvním setkání s Lightem představil, jako Ryuga Hideki. Je to detektiv, který vyřeší každý, byť sebe těžší případ. Je detektivem číslo jedna a dokonce používá i další přezdívky, takže je prvních asi 5 nejlepší detektivů světa. Protože Kirova hrozba je příliš velká, povolá ho Interpol. L zjistí kde se Kira nachází a vybere seznam podezřelých lidí. Tak se dostane až k Lightovi.
Nikdy neukazuje svou tvář, protože kdyby zločinci zjistili, jak vypadá a kde se nachází, byla by to jeho jistá smrt. Vždycky komunikuje skrze počítač. Bohužel Kirova velká hrozba a nedůvěra policie ho donutí odhalit tvář, byť pouze před vybranými policisty, kteří před Kirovou hrozbou nevezmou do zaječích. Později začne spolupracovat i s Lightem, přestože ho stále, byť mizivě, podezírá.
O jeho minulosti se nic neví, nicméně během seriálu zjistíme, že vyrůstal ve Watariho sirotčinci. Byl to jeden z nejchytřejšíš dětí a po jeho smrti se dohaduje Near a Melo, kdo z nich bude nový "L".
Dalo by se o něm říct, že je zvláštní, už jen svou charakteristickou sedící pózou, ohnutým postojem a zálibou ve sladkém, dokonce bych řekla, žesnad nejí nic jiného.Death Note byl i zfilmovám, kde se trochu liší konec než v anime, ale Ryuzaki tam vypadá stejně pěkně ^_^


 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Komentáře

1 Yuki-chan Yuki-chan | Web | 21. ledna 2010 v 18:43 | Reagovat

L je najsuper...a ten film som videla...^^ 2 a 3 jednotka ma nezaujimala...

2 Yu Suzukei Yu Suzukei | Web | 9. srpna 2010 v 9:29 | Reagovat

Jop,mě taky stačila 1:DL bych měla nejradši kdybych většinou nefandila těm zlým*ďábelský smích*-jo,jsem divná a šílenáxDD-Ale já už si prostě vybrala Lighta:DA tož mě dopálilo že to mělo "happy end",pro vás možná,já měla "sad end"xDD

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama